У вихідні дні учні 6-11 класів спеціалізованої школи № 91 відвідали найбільший музей домашньої ікони «Душа України», що знаходиться у «Замку Радомишль».

Музей української домашньої ікони XVІІ – XX ст. було зібрано відомим лікарем Ольгою Богомолець впродовж 15 років. І сьогодні ми всі маємо змогу власними очима побачити більш ніж 5000 домашніх ікон з різних куточків України. З великою цікавістю учні роздивлялись унікальні експонати: ікони, яких ви більше ніде і ніколи не побачите.

Вразив майстер клас по ручному виготовленню паперу. Як горіли очі у дітей, коли , ніби з нічого, з’являвся листок справжнього паперу Завдячуючи відродженню старовинних традицій в «Замку Радомишль» , учні та батьки мали змогу власноруч виготовити лист паперу, на якому потім з допомогою друкарського станка нанесли текст.