%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b0   Повнокровна і гармонійна особистість народжується материнською і батьківською мудрістю, багатовіковим досвідом і культурою народу, втіленими у знаннях, моральних цінностях, у невмирущих багатствах, які передаються від покоління до покоління.

В. Сухомлинський

Батьківська рада навчального закладу

Ярцева Анна Костянтинівна – голова ради

e-mail: anyarik@i.ua

Актив ради:

Кошелюк Ганна Вікторівна – заступник голови, секретар.

Кравченко Марина Ігорівна

Каленська Валентина Сергіївна

Гаврилова Лідія Андріївна

Зарудний Володимир Миколайович – голова піклувальної ради

Положення про Батьківську раду ( погоджено загальношкільною конференцією 14.01.2012 р. протокол №1, затверджено наказом по школі від 01.02.2012 р. №222/1)

План засідань на 2016/2017 н.р.

Розширене засідання батьківської ради спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №91 з поглибленим вивченням інформатики Шевченківського району м. Києва

Дата: 20.09.2016

Час: 18:30

Місце: актовий зал школи

Порядок денний

1. Ознайомлення батьків з Положенням про батьківську раду навчального закладу. Обрання членів батьківської ради на 2016-2017 н. р.

Директор школи Т. Крик, голова ради батьків Ярцева А.К.

1. Затвердження плану роботи батьківської ради на 2016-2017 н. р.

Голова ради Ярцева А.К.

1. Про особливості реалізації у 2016-2017 н. р. Державного стандарту Початкової середньої освіти.

Директор школи Т. Крик

1. Інформація – ознайомлення щодо надання послуг Компанією «Євролайф Україна».

Директор компанії Загрія О.А.

1. Про дотримання Техніки безпеки учасниками навчально – виховного процесу в зв’язку з проведенням будівельних робіт на прилеглій до навчального закладу території та ремонтних робіт по реконструкції тепломережі Київенерго на території шкільного подвір’я.

1. Інформація заступника директора Шеметилло В.О. щодо обов’язкових медичних оглядів учнів, надання довідок для спортивних секцій, зовнішній вигляд школярів.