В рамках проведення  Олімпійського тижня та Олімпійського уроку

у СШ № 91 була проведена Товариська зустріч з волейболу між молодими вчителями і учнями 11-А класу.

Радісний настрій, завзяті вболівальники і…. перемога цього разу дістається команді вчителів!

Вітаємо переможців!

Від Admin

Залишити відповідь