Наприкінці червня СШ 91 вітала випускників ТОВ”Французький ліцей імені Анни Київської”з нагоди вручення атестатів про повну загальну середню освіту,дипломів про закінчення французькоі програми. Директор ліцею пан Олександр Неделек привітав випускників,подякував за підтримку Управління освіти Шевченківського району,школу-партнера 91,колег-педагогів, батьків. Семеро випускників розпочинали мандрівку до країни знань саме в 91 школі, п’ятеро з них отримали медалі. Тісна співпраця об’єднує навчальні заклади!






