11 травня учні 5-А класу відвідали головний державний канал – UA: Перший. Діти мали змогу відвідати перший в Україні музей, присвячений диву телебачення! Фундаторами музею були телевізійники, які стояли біля витоків професійного телевізійного мовлення в Україні та ті, хто першим натиснув кнопку “ефір” у 1951 році. Також учні потрапили в інтерактивний знімальний майданчик, завдяки якому можна спробувати себе у ролі ведучого або оператора, відкрити дива телевізійних технологій і за мить опинитися в студії 70-х або в будь-якому куточку Всесвіту!

Від Admin

Залишити відповідь