На початку травня   2016 року учні 3-А класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  № 91 взяли участь у майстер – класі по виготовленню  виробів із глини, який проводив представник дитячого розвиваючого центру.

Кожна дитина в дитинстві дуже любить «творити», причому в хорошому сенсі цього слова. Творити-значить створювати з нічого – щось хороше.

Саме глина – це один з матеріалів, який завдяки своїм властивостям широко використовується для виготовлення різних виробів. З глини роблять як просто приємні сувеніри, так і вироби, які можна застосовувати з користю.

Діти фантазували і робили  цікаві фігурки з глини, потім їх розфарбовували. Захоплювало не тільки виготовлення поробки, але і  перегляд розмаїття творчих робіт однокласників.