ДОВІДКА

про підсумки проведення декади естетичного та фізичного розвитку.

Предметна декада естетичного та фізичного розвитку проводилась

з 04.04.2016 по 14.04.2016 року (план заходів додається).

В напрямку естетичного виховання проводились такі заходи:

– конкурс дитячої та юнацької творчості «Обери чисте майбутнє»;

– брейн-рінг з художньої культури «Від античності до бароко»;

– екскурсія до музеїв «Російського мистецтва», «Східного та західного мистецтва» 8-11 кл.;

– участь у V міському конкурсі «Мистецька фортеця»;

– участь у Всеукраїнському конкурс дитячої творчості «Київ – моє місто, мені в ньому жити, мені його створювати»».

– виставка спортивних газет та малюнків. Конкурс малюнків до дня космонавтики 1-4 кл.;

– участь у VІ щорічному «Фестивалі писанок 2016»;

– аплікація з кольорового паперу «Квітуча весна».

– майстер клас по виготовленню пасхального дерева та декорування Великоднього яйця 1-4 кл.;

Мета:

– формування художніх здібностей, естетичних почуттів, творчого ставлення  до навколишнього світу, світоглядних уявлень;

– розширення кругозору учнів, активація їх пам’яті;

– розвиток творчих здібностей, художньо-образного та абстрактного мислення, уяви, фантазії, окоміру, інтересу до знань образотворчої грамоти;

– навчання створенню художнього образу шляхом інтерпретації набутих знань;

– засвоєння різноманітних технік малювання фарбами, втілення власного задуму у малюнках.

В напрямку музичного виховання проводились такі заходи:

– виступ дитячого хору «ДораДО» та хору хлопчиків «Міністрелі» ДШМ № 2

ім. М. Вериківського «Барвистий  світ дитинства»;

– музичний лекторій «Розмаїття музичних напрямів та стилів», ДШМ № 2

ім. М. Вериківського;

Мета:

– формування у дитини здатності сприймати прекрасне у мистецтві та навколишньому середовищі;

– формування розвитку естетичних почуттів, суджень, смаків, потреби брати участь у створені прекрасного в художній творчості і житті;

– розвиток учнів в художньо-естетичному напрямку;

– виховання потреби у творчій самореалізації та духовному самовдосконаленню.

 

В напрямку фізичного виховання проводились такі заходи:

– «Веселі старти» 1-4 класи;

– першість школи з настільного тенісу(парний розряд);

першість школи з футболу 5-7 кл.;

першість школи з футболу 8-11 кл.;

першість школи з волейболу 7-8 кл.;

– першість школи з «Малюкболу»;

Мета:

 

– удосконалення системи масового залучення дітей до різних спортивних заходів;

– виявлення спортивних досягнень дітей шляхом змагальної діяльності з визначенням переможців;

– виявлення кращих спортсменів школи та формування збірних команд з різних видів спорту;

– розширення функціональних можливостей організму дитини через цілеспрямований розвиток основних фізичних якостей;

– формування адекватної самооцінки особистості, моральної самосвідомості, цілеспрямованості, упевненості у своїх силах;

– формування стійкої мотивації до занять фізичною культурою і спортом, ведення здорового способу життя,умінь і навичок щодо систематичних самостійних занять фізичними вправами;

– розширення рухового досвіду та усвідомлення подальшого підвищення рівня фізичної підготовленості.

 

Від Admin

Залишити відповідь