Напередодні відзначення 30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС, учні школи відвідали кінотеатр «Ліра» та переглянули документальний фільм 1986 року «Чорнобиль – Хроніка важких тижнів».
Документальний фільм про ліквідацію наслідків вибуху ЧАЕС. Фільм радянського періоду, найстаріший у плані історії його створення. Режисер і оператор стрічки помер від променевої хвороби у 1988 року.



