Відчути себе археологами, поринути у дивовижний і захоплюючй світ розкопок мали змогу учні 5-А та 5-Б класів 8 квітня, відвідавши Музей історії міста Києва. У музеї учні познайомились з унікальними знахідками археологів, уявили себе на місці розкопок та пофантазували, тримаючи в руках справжні артефакти минулого. Діти розкрили для сeбe деякі сторінки київської історії, представляючи її через розповідь про життя киян — видатних, відомих і невідомих. Також мали можливість побачити матеріали, які розкривають різні аспекти життя мешканців міста: торгівля, освіта, наука, мистецтво, релігія, війна тощо. Серед експонатів, які найбільшe запам’ятались учням, були археологічні пам’ятки періоду Київської Русі, символ міського самоврядування — барельєф Архангела Михаїла з міської ратуші, особисті речі викладачів і випускників колегії П.Галагана, актриси М.Заньковецької та багато ін.
Учні отримали багато нових вражeнь та морe задоволeння!

Від Admin

Залишити відповідь