Нещодавно у нашій школі було проведено тиждень української мови та літератури, де було проведено багато цікавих заходів присвячених великому письменнику і художнику Т.Г.Шевченку. Натхненні цим заходом учні 3-Б класу відвідали “Національний музей Тараса Шевченка”, ближче ознайомились з колекцією музею, яка складається з унікальних цінностей: оригіналів малярських робіт Шевченка, документів про його життя та творчість, рукописних списків його поезій, рідкісних фотографій поета та його друзів.Учні були надзвичайно вражені побаченим, особливо особистим альбомом генія.

Від Admin

Залишити відповідь