Нещодавно у нашій школі було проведено тиждень української мови та літератури, де було проведено багато цікавих заходів присвячених великому письменнику і художнику Т.Г.Шевченку. Натхненні цим заходом учні 3-Б класу відвідали “Національний музей Тараса Шевченка”, ближче ознайомились з колекцією музею, яка складається з унікальних цінностей: оригіналів малярських робіт Шевченка, документів про його життя та творчість, рукописних списків його поезій, рідкісних фотографій поета та його друзів.Учні були надзвичайно вражені побаченим, особливо особистим альбомом генія.



