Сьогодні, 9 березня 2016 року,  учні та педагоги СШ № 91 взяли участь у флешмобі «З Надією в серці», зініційованому шкільним учнівським самоврядуванням «Міст-«М».

Українська льотчиця, народний депутат України Надія Савченко, яку незаконно утримують в СІЗО Ростовської області Росії, оголосила сухе голодування з п’ятниці.

У своєму останньому слові Надія написала: «Росія мене всеодно поверне в Україну живою чи мертвою! Але поверне!»

Учні та педагоги нашої школи зробили плакат «Надію не зламати!», на якому написали своє побажання представники кожного класу школи від першачків до випускників.

Діти писали:

–  Ти – наша гордість! Незламна! Живи! Тримайся!

–  Ти – наш символ непереможності нації! Ми пишаємося тобою!

  • Ти – наш герой! Тебе не зламати!Повертайся живою!

Ми всі підтримуємо Надію і бажаємо їй найближчим часом  повернутися в  Україну живою та здоровою!

Від Admin

Залишити відповідь