26 лютого 2016 року з метою підвищення патріотичного духу в молоді , поширення правдивої інформації про участь мешканців Кримського півострову в обороні своєї землі від російського агресора в спеціалізованій школі № 91 відбулись відкриті уроки,  інформаційні години, конкурси малюнків та плакатів  до Дня початку Кримського супротиву.

У цей день 2014 року біля стін ВР АРК відбувся багатотисячний мітинг, на якому представники Меджлісу відстоювали Крим у складі України, а представники «Російської єдності» – Крим у складі РФ.

Тоді між учасниками мітингу почалися сутички, які перейшли в масові зіткнення.

Сьогодні  учні разом з педагогами знов згадали про події , що відбувалися в Криму два роки тому, що відбувається зараз. Своєрідною путівною зіркою стала для всіх українців співачка татарського походження Джамала та її майбутній виступ на Євробаченні від України з піснею «1944».

Затамувавши подих, учні слухали сповідь Джамали про свою родину, про свою бабусю, про долю багатьох кримських татар у далекому 1944 році. І всі були  єдиної думки : Україна – єдина країна, вільна та неподільна.