19 лютого 5-Б клас побував в гостях у богині здоров’я Гігієї, в Національному музеї медицини України. Прекрасна богиня, дочка давньогрецького бога медицини Асклепія, зустріла школярів та запросила до свого храму медицини, познайомитись з її вірними служителями – лікарями різних епох.

Перше знайомство було зі стародавнім шаманом, який розповів про свої улюблені способи лікування.

Наступною служителькою Гігієї була знахарка, вона розпитала дітей про те, які лікарські рослини вони знають та продемонструвала лікувальні замовляння.

Потім діти потрапили до середньовічного доктора медицини, він налякав їх розповідями про каральну медицину та показав інструменти тих часів.

Також учні познайомились з аптекаркою, сестрою милосердя та терапевтом та почули, як колись лікували людей.

Насамкінець, гості Гігієї змогли доторкнутися до справжніх медичних інструментів (навіть таких, якими вже не користуються) та сфотографуватися з усіма господарями Храму медицини.​