15  лютого 2016 року учні спеціалізованої школи № 91   взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів до Меморіального комплексу громадянам України, полеглим в Афганістані та  провели Акцію «Ми дві половинки  одного серця» .

Цього дня вшанували пам’ять тих, хто не повернувся з війни  та з глибокою вдячністю вклонилися  живим, хоча і  з пораненою душею. Воїни-афганці як ніхто знають справжню ціну війни і миру, як ніхто вміють дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

«Караван пам’яті» – під таким гаслом діє шкільний зразковий музей 40-ї армії «Дороги, опалені війною…», робота якого спрямована на виховання  мужності і вірності військовому обов’язку, що продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Школярі приготували в подарунок воїнам емблему школи з українською символікою , а червоні паперові сердечка розділили навпіл: на одній половинці – побажання воїнам від учнів, а на другій –  побажання молоді.

Сьогоднішня Акція об’єднала серця різних поколінь в єдиній думці:

Яке це щастя – в мирі жити,

Коли немає зла ніде.

І хочеться весь світ любити,

Всю землю і усіх людей.