та Методичного об’єднання класних керівників

З метою чіткої організації на сучасному етапі роботи з молодими спеціалістами, спрямованої на підвищення рівня їхньої психолого-педагогічної, загальнокультурної, фахової та методичної підготовки, було проведено спільне засідання Школи молодого вчителя та Методичного об’єднання класних керівників. Практичний психолог школи Рашковська І.В. провела ряд тренінгів, які допомогли молодим спеціалістам отримати відповіді на питання. Класний керівник та учитель-наставник Атаєва І.А. поділилася досвідом спільної діяльності педагогів, батьків та їхніх учнів, яскравим прикладом якого стали слайди шкільного життя класу. Заступник директора з навчально-виховної роботи Шеметилло В.О. надала молодим класним керівникам практичну допомогу проведення виховних годин. Не залишилася осторонь і затишна атмосфера, яка допомогла об’єднати колектив за чашечкою ароматної кави.

Ми вдячні Вам, шановна молодь, що не залишаєте осторонь стіни школи та допомагаєте творити її майбутнє!