13 листопада 2015 року у рамках військово – патріотичного виховання шкільної молоді учні 6 – А класу спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 91 на чолі з класним керівником Криворучко А. О. відвідали захоплюючу екскурсію до музею військової техніки Національного університету оборони імені генерала Івана Черняховського.

Щойно потрапивши на територію музею, учні опинились серед різних видів військової зброї та техніки.

Діти мали змогу не лише слухати цікаву розповідь екскурсовода, а й доторкнутись до експонатів, особисто відчути їхню міць.

Школярі надзвичайно захоплено оглядали бронетанкову і автомобільну техніку, ракетно-зенітне озброєння (зокрема, зенітні ракетні комплекси «Круг, «Куб», «Стріла-1, «Стріла-10», «Оса», «Тунгуска»; зенітна установка ЗСУ23-4 «Шилка», тактичні ракети «Марс», «Філін» та оперативно-тактична «Скад»), артилерійське озброєння, інженерну та авіаційну техніку.

Дехто навіть визначився з майбутньою професією…