Учнів 5-6-х класів СШ № 91 взяли участь у ІІ районному етапі ІX міського конкурсу «Київ – моє місто, мені в ньому жити, мені його створювати» в номінації «Київ мистецький», організованому за сприянням Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської державної адміністрації, та в І районному етапі конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини», що оголошений Державною фіскальною службою України. Учні мали змогу реалізувати свої творчі здібності, виявити національно – патріотичні почуття до України та рідного міста Києва, показати свідоме ставлення до сплати податків .

 

Від Admin

Залишити відповідь