Вибори

ВідAdmin

Бер 31, 2013

20 березня 2013 року у спеціалізованій школі № 91 була проведена звітно-виборча конференція старшокласників. Учні старшої школи обирали кандидатів до шкільного самоврядування «Міст-М». На початку урочистого зібрання директор школи Крик Тамара Михайлівна дала настанови старшокласникам щодо процедури виборів та нагородила лідерів учнівського самоврядування – переможців шкільного турніру з настільного тенісу. Члени кабінету міністрів на чолі з президентом школи Осадчим Андрієм відзвітувались перед конференцією старшокласників. За результатами голосування було обрано президента школи та новий склад кабінету міністрів. Почесними гостями на звітно-виборчій конференції стали лідери учнівського самоврядування – випускники 2012 року на чолі з екс – президентом Крухмальовим Єгором.

21 березня 2013 року у кабінеті директора Крик Тамари Михайлівни відбулась інавгурація новообраного президента школи Аль – Намрі Ріям та нового складу кабінету міністрів.