День Закоханих у нашій школі – це свято для усієї шкільної родини. Учні мали можливість відправити валентинки та вітальні листівки однокласникам, учителям, прихильникам та прихильницям на шкільну пошту. Маленькі янголи, учні 3-А класу, разом зі шкільним самоврядуванням передавали валентинки адресатам. Після уроків у рамках декади англійської мови було організовано концертну програму для учнів 5-11 класів. Свято проводилося англійською та російською мовами. Діти отримали масу позитивних емоцій та гарного настрою.