«Запалити свічку Скорботи»- під таким гаслом пройшли жалобні заходи до річниці пам’яті жертв Голодомору 1932-1933рр.

У навчальному закладі відбулися виховні години на тему: «Голодомор 1932-1933рр. Пам’ять народу» та розгорнуто фотовиставку, яка розповідає про спільну пошуково-дослідницьку роботу учнів школи та вихованців Навчально-виховного об’єднання « Середня загальноосвітня школашкола-дитячий садок» с. Великополовецького Сквирського району Київської області.

За досягнення у дослідженні навчальний заклад нагороджено Дипломом за ІІ місце у ІІІ (міському) етапі Всеукраїнського просвітницько-патріотичного конкурсу вчинених дій щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років (листопад 2008).

Пошукова робота продовжується…