08 листопада 2012 року в спеціалізованій школі №91 відбулося розширене засідання  науково-педагогічної ради на тему: «Інновації в ЗНЗ і проблеми, пошуки, знахідки (застосування сучасних інформаційноосвітніх технологій у навчально-виховному процесі в умовах оптимізації

У роботі педагогічної ради взяли участь:

Сергієнко Володимир Петрович – доктор педагогічних наук, професор, зав. кафедри комп’ютерної інженерії інституту інформатики, заступник першого проректора вузу;

Франчук Василь Михайлович – кандидат педагогічних наук, Лауреат премії Верховної Ради серед молодих науковців;

Войтович Ігор Станіславович – докторант, кандидат педагогічних наук, доцент;

Кухар Людмила Олексіївна – аспірант інституту інформатики  НПУ ім.. М.П. Драгоманова;

Матвійчук Олексій Васильович – старший викладач кафедри фізики  НТТУ «КПІ»;

Мороз Олексій Миколайович – методист РНМЦ Шевченківського РУО;

·         Учні 9-11 класів СШ №91

·         Студанти 1 курсу sнституту інформатики;

·         Молоді вчителі інформатики району.

За порядком денним заступник директора з НВР Радченко В.В. познайомила присутніх з педагогічним досвідом колективу школи, прозвітувалася про дворічну спільну дослідно-експериментальну  діяльність з Національним педагогічним університетом ім. М.П. Драгоманова «Університет-Школа» ( інститутом інформатики)

Бондар І.Л., Олексієвець Д.О. молоді спеціалісти-вчителі інформатики школи – демонстрували присутнім впровадження навчально-методичних інформаційних технологій на уроках в старшій школі, а зі створення ситуацій успіху в навчальній діяльності через науково-практичні дослідження за програмою «Intel. Навчання для майбутнього» поділилися учитель світової літератури та російської мови Крик Т.М. та учні 11-А класу.

Практичну частину педагогічної ради «Партнерство в спільній діяльності» провели в комп’ютерних класах з учнями 9-11 класів викладачі вузу.