21 вересня 2012 року школу «Радості та успіху» – 304 спеціалізовану з поглибленим вивченням інформаційних технологій Святошинського районувідвідала делегація директорів Шевченківського району в рамках  програми серпневих педагогічних конференцій  «Педагогічна хвиля».

Творчий ініціативний педагогічний колектив цієї школи на чолі з директором Шуть Ганною Єлізарівною ознайомив керівників шкіл Шевченківського району (СШ 41 – Окаць О.М. СЗШ 101 – Щоголева О.М. , СШ 91 – Крик Т.М.) з досягненнями свого навчального закладу, перспективами розвитку, інноваційними процесами.

Підведенням підсумків цього дня була зустріч з начальником управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Адаменком І.І., який висловив подяку за плідну співпрацю та надію на подальший її розвиток.