
25 листопада в навчальному закладі відбулися скорботні заходи щодо вшанування пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років в Україні

День пам'яті, день скорботи,
По тих, кого ми не знаємо,
По тих, кого не пам'ятаємо,
Бо нас тоді й не було.
Та були діди, прадіди,
Цю пам'ять про голод передали,
Генами, мовчки,
В минулому сказати про це, не могли.
Не дамо згасити свічу пам'яті

Проведено жалобні хвилини:
1. Презентація «Проекту соціально-пошукового напряму (в рамках партнерських зв'язків СШ №91 та Великополовецького НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитсадок» Сквирського району Київської області. Сквирщина 1932-1933 рр. Страшні жнива скорботи за спогадаами очевидців». За матеріалами спогадів жителів села Великополовецького про голодомор виступили учні 91 школи та випускниця Великополовецького НВК Лінько Юлія. До школярів звернулися з промовою директори шкіл Крик Тамара Михайлівна та Сушко Сергій Олексійович:"Важко усвідомлювати,що не війни,не катастрофи,не природні катаклізми,а голодна мученицька смерть забрала мільйони життів.Наш обов'язок – знати правду,пам'ятати,щоб ніколи і ніде не допустити подібної трагедії."



2. Виставка композицій «Рану в серці України загоїти неможливо…»


3. Виставка художньої та історичної літератури «Жнива скорботи»


4. Благенька сорочина за плечима
І дивиться бездонними очима,
Мале хлоп'я шматочок хліба просить
Від голоду його аж вітер носить


5. Запалення свічки-пам'яті.



