25 листопада в навчальному закладі відбулися скорботні заходи щодо вшанування пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років в Україні

 

 

День пам'яті, день скорботи,

По тих, кого ми не знаємо,

По тих, кого не пам'ятаємо,

Бо нас тоді й не було.

Та були діди,  прадіди,

Цю пам'ять про голод передали,

Генами, мовчки,

В минулому сказати про це, не могли.

 

Не дамо згасити свічу пам'яті

 

 

 

Проведено жалобні хвилини:

 

1. Презентація «Проекту соціально-пошукового напрямурамках партнерських зв'язків СШ №91 та Великополовецького НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівдитсадок» Сквирського району Київської області. Сквирщина 1932-1933 рр. Страшні жнива скорботи за спогадаами очевидців». За матеріалами спогадів жителів села Великополовецького про голодомор виступили учні 91 школи та випускниця Великополовецького НВК Лінько Юлія. До школярів звернулися з промовою директори шкіл Крик Тамара Михайлівна та Сушко Сергій Олексійович:"Важко усвідомлювати,що не війни,не катастрофи,не природні катаклізми,а голодна мученицька смерть забрала мільйони життів.Наш обов'язок – знати правду,пам'ятати,щоб ніколи і ніде не допустити подібної трагедії." 

 

 

 

 

 2. Виставка композицій «Рану в серці України загоїти неможливо…»

 

 3. Виставка художньої та історичної літератури «Жнива скорботи»

 4. Благенька сорочина за плечима

 

     І дивиться бездонними очима, 

     Мале хлоп'я шматочок хліба просить

 

       Від голоду його аж вітер носить

 

5. Запалення свічки-пам'яті.  

 

Від Admin

Залишити відповідь