Дванадцятого жовтня учні одинадцятого класу у рамках факультативу «Основи бізнесу та фінансів» відвідали Верховну Раду України. Під час екскурсії ми відвідали: Сесійну залу, Конференц-залу, вестибюль будівлі , а також побачили полотно на якому зображено проголошення незалежності Української держави. Багато цікавого ми також дізналися від екскурсоводу, яка розповіла нам про історію створення, а також про теперішню діяльність Верховної Ради.


