Рошен

03 жовтня 2013 року учні 2-А класу СШ № 91 відвідали Київську кондитерську фабрику корпорації «Рошен». Діти спостерігали за процесом виготовлення цукерок та тортів, а також змогли ними поласувати.


 

З Днем учителя, освітяни!

Традиційно, у перший тиждень жовтня, учні СШ № 91 вітали своїх любих учителів із професійним святом, Днем учителя! Шкільне самоврядування, а саме учні 11-го класу, у цей день гідно перейняли обов’язки учителів, надавши їм можливість трішечки відпочити. Завершив день святковий концерт, який залишив на обличчях учителів посмішки та сльози радості!

Учителі, Вам вітання щирі,

Щоб жили у добрі і мирі,

Щоб здоров’я було й натхнення,

Щоб раділи Ви сьогоденню.

Зробим кращим своє життя ми!

З Днем учителя, освітяни!

 

 

Український вертеп

800×600

Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

27 лютого 2013 року учні 8-А класу спеціалізованої школи № 91 відвідали музей театрального музичного та кіномистецтва України, що знаходиться на території Києво-Печерської Лаври. Прослухали дві лекції: «Український вертеп» у залі з чудовою тематичною експозицією та «Живі струни України» у залі з колекцією українських стародавніх музичних інструментів.


 

Русалонька

800×600

Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

26 лютого 2013 року учні 1-4 класів завітали до Молодого театру. Діти переглянули виставу «Русалонька» за мотивами казки Ганса-Хрістіана Андерсена та зустрілися з героями, які живуть у далекій північній країні, тому дух їхній твердий, як каміння, а почуття безмежні як море, біля якого вони живуть. Ця історія про кохання та мужність, доброту та вірність і про людське щастя, яке можливе лише за умов взаємності.

 

 

Бабин Яр. Історія та пам’ять

23 січня 2013 року учні 9-А та 10-А класів спеціалізованої школи № 91 відвідали Галицьку синагогу та ознайомилися з історичною реальністю «Бабин Яр. Історія і пам’ять».

День Соборності та свобди України

22 січня 2012 року учнів спеціалізованої школи № 91 привітав з днем Соборності та Свободи України народний артист України, лауреат Національної премії України імені Т.Г. Шевченка Василь Григорович Нечепа. Для самовираження у славного кобзаря-лірника Василя Нечепи є неповторний, поставлений самою природою голос і два суто українські народні інструменти. Здавалося б, уже цього досить, аби увійти в духовну історію рідного народу. Але цього йому, як виявилося, замало для утвердження героїчного народного епосу в світі. І от з’являється дослідження «В рокотанні-риданні бандур», авторами якого є наш земляк та відомий дослідник, письменник Микола Шудря. Минає час, і до читачів приходить ще одна вагома книга уже самого Василя Нечепи «Рід козацький величавий». Як сказав сам Василь Нечепа: «Кобзарі книг не писали і не пишуть. Кобзарі складали думи правдиві про визначні події в житті народу свого та про славних синів та дочок України». Що ж, такий час настав, коли талановиті майстри і словом своїм художнім, і піснями утверджують неперебутну славу українського кобзарства. У цьому можна переконатися, прочитавши нове дослідження нашого земляка та послухавши пісні у його виконанні.

Незгасні свічки болю та скорботи

З нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору1932-1933 років, учнівське самоврядування СШ № 91 разом з учителем історії та педагогом-організатором оформили тематичний куточок «Незгасні свічки болю і скорботи» та провели відкритий урок для учнів 5-6 класів. Учні ж 7-8 класів відвідали Національний музей «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні».

Запали свічку скорботи

 

«Запалити свічку Скорботи»- під таким гаслом пройшли жалобні заходи до річниці пам’яті жертв Голодомору 1932-1933рр.

У навчальному закладі відбулися виховні години на тему: «Голодомор 1932-1933рр. Пам’ять народу» та розгорнуто фотовиставку, яка розповідає про спільну пошуково-дослідницьку роботу учнів школи та вихованців Навчально-виховного об’єднання « Середня загальноосвітня школа – школа-дитячий садок» с. Великополовецького Сквирського району Київської області.

За досягнення у дослідженні навчальний заклад нагороджено Дипломом за ІІ місце у ІІІ (міському) етапі Всеукраїнського просвітницько-патріотичного конкурсу вчинених дій щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років (листопад 2008).

Пошукова робота продовжується…

7 листопада

8 листопада 2012 року учні 4-го класу спеціалізованої школи №91 відвідали музей історії Києва. Виставка “Їхній подвиг – перша гордість” була присвячена 69-й річниці визволення Києва та 68-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

 

Упаковка, здавайся

07 листопада проведено компанією Тетра Пак Україна урок “Упаковка, здавайся” для учнів 1-3 класів в рамках довготривалого районного проекту “Екологія та сучасність”. Тема була своєчасною та актуальною у наш час.

 

Хелоуін – свяоо усіх святих

7 листопада учні 5-11 класів підготувати виставку з гарбузів до свята усіх святих хелоуіна! Роботи були красивими та захоплюючими. Кожна композиція представлена та захищена їх творцями

Хліб – усьому голова

Фотозвіт екскурсії 6-го класу на хлібзавод «Київхліб»

Славетне місто Вінниця

26 жовтня 2012 року учні6-го класу відвідали славетне місто Вінниця. Екскурсійна програма була цікавою та насиченою. Діти відвідали краєзнавчий музей, музей-садибу

ім. М. І. Пирогова, фабрику Рошен. Найбільше враження на шестикласників справило феєричне шоу-закриття фонтану на набережній Рошен. Цікаво те, що таких фонтанів у світі лише три в Дубаях, в Лас-Вегасі та у Вінниці. Діти залишилися задоволеними та отримали багато позитивних емоцій.

Музей Булгакова

22 жовтня учні 11-А класу відвідали музей М. Булгакова на Андріївському узвозі

Шоу мильних пузирів

9 жовтня до школи завітало шоу мильних бульбашок. Учні початкової школи отримали море позитиву та заряду енергії

День вчителя

5 жовтня учні школи привітали своїх любих вчителів із професійним святом – Днем вчителя. Святковий концерт , вітальні листівки та газети не залишили байдужими вчителів та гостей.

Хай буде слово вчителя завжди

Святим і чистим на землі

Нехай до нього як до правди

Ідуть великі і малі

Музей української домашньої ікони

22 вересня 2012 року учні 7-А, 8-А, 9-А та 11-А класів разом з класними керівниками відвідали “Музей української домашньої ікони” у місті Радомишль житомирської області.

Рошен

 

 

 

13 вересня учні 4-х класів відвідали кондитерську фабрику “Рошен”.Учні спостерігали за комп’ютеризацією виробництва солодощів. Всі отримали масу позитивних емоцій і “солодких” вражень

1 вересня

1.09.2012р на шкільному подвір’ї СШ №91 відбулось традиційне свято Першого дзвоника та Дня знань. Шкільну родину привітали шановні гості:

– Методист соціально психологічної служби науково методичного центру шевченківського районного управління освіти Віктор Михайлович Почупайло

– Ветеран Великої Вітчизняної війни Томарев Євгеній Леонідович

Головними на святі були, як завжди першокласники, які отримали найпалкіші привітання та подарунки не тільки від найстарших учнів школи – 11 класників, а й від Голови міської державної адміністрації Олександра Попова та Голови громадської організації “Кияни передусім” Віктора Пилипишина.

 

Прекрасне пробуджує добре

Підведено підсумки та оголошено подяку СШ № 91, директор Крик Т.М., за участь у VІ Міжнародному конкурсі «Учитель музики XXІ століття» імені Д.Б. Кабалевського.

Вперше в Україні конкурс проходив 15-18 жовтня 2012 р. в місті Києві та оцінювався за трьома номінаціями, зокрема: номінація-проведення уроку музики студентом.

Проведення цього конкурсу – це велика визначна подія серед представників музичного виховання та освіти різних країн. Тому участь учнів 4-5 –х класів СШ № 91 м. Києва, їх керівника-вчителя музики Шеметилло В.О. та майбутніх вчителів-студентів –магістрантів 5 курсу Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова у такому престижному музично-педагогічному форумі – є творчим стимулом в професійному зростанні, фактором успішної реалізації творчої особистості. Дуже приємно і почесно, що за допомогою наших учнів майбутні вчителі Гладун Сергій та Штець Наталія, здобули перемогу та стали Лауреатами ІІІ премії VІ Міжнародного конкурсу «Учитель музики XXІ століття» імені Д.Б.Кабалевського. Це ще раз продемонструвало величезну силу музики, яка благодатно впливає на юні душі, пробуджуючи в них любов до справжнього мистецтва.

 

«Прекрасне пробуджує добре!»

Д.Б. Кабалевський

 

День Закоханих у нашій школі – це свято для усієї шкільної родини. Учні мали можливість відправити валентинки та вітальні листівки однокласникам, учителям, прихильникам та прихильницям на шкільну пошту. Маленькі янголи, учні 3-А класу, разом зі шкільним самоврядуванням передавали валентинки адресатам. Після уроків у рамках декади англійської мови було організовано концертну програму для учнів 5-11 класів. Свято проводилося англійською та російською мовами. Діти отримали масу позитивних емоцій та гарного настрою.

Изображение - savepic.org — сервис хранения изображений Изображение - savepic.org — сервис хранения изображений Изображение - savepic.org — сервис хранения изображений Изображение - savepic.org — сервис хранения изображений

«Наші чарівні леді»

Напередодні 8 Березня – Міжнародного жіночого дня, учні школи підготували святковий концерт для чарівних жінок-вчителів. Гарно прикрашена зала, букети квітів, святковий торт – запорука чудового настрою слабкої половини людства! Учні шкільного самоврядування перейняли у цей день зобов’язання учителів. Кожен відчував відповідальність у роботі, тому сумлінно її виконував.

 

Ми всі вітаємо Вас щиро,

Працює хто на освітянській ниві,

Хто нас навчає чи підлогу миє,

Хто знає все і все на світі вміє,

Хто нам готує гарну страву,

Хто в світ знання веде яскравий,

Навчальною частиною керує,

Вперед із нами разом хто мандрує,

Радіє успіхам, а іноді сумує,

Хто розпорядження директора друкує,

Кого здоров’я, друзі, наше так турбує?!

Хто назви безліч книг у голові тримає,

Знайти потрібну нам завжди допомагає,

Хто школярів усіх, гуртківців знає,

Кому потрібно – всім допомагає.

Щоденно одяг хто пильнує,

Духмяність булочок дарує,

Хто дзвоники дає нам своєчасно,

Слідкує, щоб додому йшли ми вчасно?

Вам всім спасибі, наші милі

Жінки шкільні, чудові та вродливі!

 

Зустріч з Іваном Мельником

 

22-гоберезня Іван Мельник – член Союзу російських, українських та білоруських письменників, лауреат Держпремії АРК, Заслужений працівник культури Криму, дипломант Міжнародної академії наук педагогічної освіти, почесний громадянин м. Старий Крим, полковник у відставці, ветеран ВВв завітав до спеціалізованої школи № 91.  На творчій зустрічі презентував дві  книги, а саме: «Сыновья уходят в бой» та «Им не вручали повесток…». Іван Мельник із задоволенням подарував музею школи ці два примірники, а  кожен охочий зміг придбати її у автора.

 

Свято весни

 

21 березня, напередодні свята Сорока Святих, пройшло свято зустрічі весни «Весна ще так ніколи не співала». Усі присутні змогли зустріти весну за давнім українським звичаєм: відтворили пісні, магічні танці та ігри, яким, може понад тисячу років, відчули красу пробудження природи  «Лісової пісні» Лесі Українки,   з весняним Шевченковим соловейком  виспівували «Садок вишневий коло хати» та покуштували печених жайворонків.

 

Батурин

 

5 травня учні 6-го, 7-го, 8-го та 10-го класів побували на екскурсії у славному місті Батурин.

 

Музей Лисенка

 

У рамках тижня кафедри естетичного та фізичного виховання учні 3-х та 5-го класів, з нагоди 175-річчя від дня народження Миколи Віталійовича Лисенка, відвідали музей відомого композитора.

 

Прощання першокласників із Буквариком

20 квітня 2012 рокупройшло радісне та водночас сумне свято -прощання першокласників із Буквариком. Гарної Вам мандрівки стежинами знань, маленькі школярі!

 

Прощавай Букварику!

в школі перший друже.

Ми тобі, Букварику,

Дякуємо дуже!

 

Осінь ніжні розпустила фарби різних кольорів

 

28 вересня 2011р.

Різнобарв’ям кольорів та  талановитими  роботами вразили  всіх учні  1-х – 4-х класів, які за допомогою своїх  батьків представили чудові роботи з природних матеріалів на виставці «Осінь ніжні розпустила фарби різних кольорів»

 

alt

alt

 

Новорічні свята

 

Яскраво і різноманітно відсвяткували Новорічне свято «На морському дні» учні 1-6 класів. Цікаві змагання, зустріч з казковими героями, що мешкають у підводному царстві, парад карнавальних костюмів, вірші, пісні, танці та зустріч із справжнім Дідом Морозом і Снігуронькою нікого не залишать байдужими. Тому, мабуть, батьки залюбки брали участь у естафетах та змаганнях разом із своїми дітками.

 

 

Неординарно, але по-сімейному затишно пройшло свято в учнів 7-8 класів, які  вирішили відсвяткувати його «На Гавайських островах». Несподівано та дуже приємно  було почути зі сцени від учнів слова подяки в адресу батьків та вчителів.

Новорічна казка «Принцеса Несміяна» - так вирішили назвати свій спектакль найстарші  учні школи – 11-класники. Було все: Дід Мороз, Снігуронька, справжній Король, Принцеса,  заморські Принци, які намагались розвеселити Несміяну. Не обійшлося без Змія Горинича,  Солов’я Розбійника, Відьми та Білосніжки. Навіть лікарі, що лікували Принцесу від сліз,  були з Америки – Доктор Хаус та його помічники. Але як завжди перемогло кохання…

мировой боксотдых в кмузеи беларусиидея интернет магазинабанк финансы и кредитыдепартамент здравоохранения самараинтернет магазин адидасдоставка строительных материаловдизайн проект интерьера7 местные внедорожники