OLYMPUS DIGITAL CAMERA

“Благодійна діяльність – безкорислива діяльність благодійних організацій, що не передбачає одержання прибутків від цієї діяльності” (ст. 1 Закону України “Про благодійництво та благодійні організації”).

Основні напрямки благодійної діяльності навчального закладу:
(відповідно до ст. 4)

– подання допомоги талановитій творчій молоді;

Справжне свято душі та танців – благодійний квітковий бал “У гостях Богині Флори”. Феєрія фарб, усмішок, талантів.

У святі взяли участь танцювальні колективи: “Пульс” Будинку дитячої творчості “Шевченківець”, сучасного спортивного танцю СШ №91 м. Києва, СШ №1 м. Івано-Франківська, Київського національного університету культури і мистецтв, ансамбль скрипалів школи мистецтв ім.Вериківського. Завітали і гості з Японії – делегація міжнародного фонду миру – друзі та партнери у боротьбі за мир в усьому світі. Зібрані кошти від продажу квитків пішли на добру справу – підтримку талановитої молоді.

– соціальна підтримка хворим дітям, інвалідам, ветеранам Великої Вітчизняної війни.

1. Волонтерська підтримка хворих дітей, які перебували на лікарняних ліжках у Інституті ортопедії та трансплантології, на День святого Миколая подарунками та концертною діяльністю.

2. Привітання ветеранів Великої Вітчизняної війни та свята.