Турнір правознавців

11 грудня 2013 року у СШ № 91, в рамках тижня права, було проведено урок-диспут «Турнір правознавців» для учнів 9-А класу. Школярі мали змогу поглибити правові знання та навички правомірної поведінки для реалізації своїх прав та обов’язків.

 

 

У ШКОЛІ СТАРТУВАВ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

Тиждень права у нашій школі відкрили учні 5-х класів, які позмагалися у формі інтелектуальної гри «Знай свої права». Діти змогли розширити свої знання про декларовані в Конституції України права та обов’язки людини і громадянина, навчилися швидко аналізувати проблему та ухвалювати рішення, а також мали змогу попрацювали творчо, підготувавши назву, девіз та герб своєї команди.


 

“Юніор”

23 жовтня 2013 року, на базі СШ № 73, команда СШ № 91 «Чомучки» взяла участь у районному етапі пізнавально-розважальної гри «Юніор-2013». Бажаємо успіхів нашим юним та кмітливим!

 

 

 

 

Шкільні олімпіади визначають найкращих…

15 жовтня 2013 року відбулася олімпіада із світової літератури. У випробуваннях взяли участь 35 школярів. Компетентна комісія визначила найкращих та рекомендувала переможців шкільного етапу до участі в районних олімпіадах.

 

 

 

10 жовтня 2013 року учні 10-А класу СШ № 91 переглянули виставу «Перехресні стежки» за творчістю І. Франка у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка.

 

 

 

 

22.03.2013 року у СШ № 91 відбувся нетрадиційний урок брейн – ринг «Знавці мистецтва» з художньої культури для учнів 9-11 класів за участю студентів 4 курсу факультету філософської освіти і науки за спеціальністю «Культурологія» НПУ імені М.П. Драгоманова. Змагались 2 команди, до складу яких увійшли найкращі знавці серед учнів старшої школи.


 

 

У рамках тижня світової літератури та російської мови учнями 10 -11 класів було презентовано посібник «Переклади і переспіви поезій Марини Цвєтаєвої», виконаний старшокласниками школи до 120-річчя з дня народження поетеси. alt
alt
alt
alt

Забавная орфография

Знавців та любителів російської мови поєднав КВК «Забавная орфография». Переможці визначені. Це учні 6-го класу, які отримали солодкі нагороди.

Університет культури та мистецтв

30 січня 2013 року учні 11-А класу спеціалізованої школи № 91 у рамках профорієнтаційних заходів завітали до Київського Національного університету культури і мистецтв. Одинадцятикласники переглянули кінострічку про університет, мали можливість поспілкуватися з ректором Михайлом Поплавським. Дізнавшись про переваги КНУКІМа, студенти провели екскурсію старшокласникам корпусами університету.

Декада початкової школи

У рамках Декади початкової школи у СШ № 91 були проведені заходи під загальною назвою «Материк початкової школи», а саме:

– конкурс «Найкращий читайлик» (1-ші класи);

– майстер-клас «Золотий ліс»(1-4 класи);

– спортивні змагання «Перестрілка» (3-ті класи) та «Весела естафета» (4-ті класи);

– конкурс робіт з природних матеріалів «Багатства осені» (1-4 класи);

– Батьківський день;

– відкриті уроки.

На урочистій лінійці усі учасники декади отримали грамоти, дипломи та подяки від директора школи Крик Т.М.

Науково-педагогічна рада

08 листопада 2012 року в спеціалізованій школі №91 відбулося розширене засідання науково-педагогічної ради на тему: «Інновації в ЗНЗ і проблеми, пошуки, знахідки (застосування сучасних інформаційно- освітніх технологій у навчально-виховному процесі в умовах оптимізації)»

У роботі педагогічної ради взяли участь:

Сергієнко Володимир Петрович – доктор педагогічних наук, професор, зав. кафедри комп’ютерної інженерії інституту інформатики, заступник першого проректора вузу;

Франчук Василь Михайлович – кандидат педагогічних наук, Лауреат премії Верховної Ради серед молодих науковців;

Войтович Ігор Станіславович – докторант, кандидат педагогічних наук, доцент;

Кухар Людмила Олексіївна – аспірант інституту інформатики НПУ ім.. М.П. Драгоманова;

Матвійчук Олексій Васильович – старший викладач кафедри фізики НТТУ «КПІ»;

Мороз Олексій Миколайович – методист РНМЦ Шевченківського РУО;

· Учні 9-11 класів СШ №91

· Студанти 1 курсу sнституту інформатики;

· Молоді вчителі інформатики району.

За порядком денним заступник директора з НВР Радченко В.В. познайомила присутніх з педагогічним досвідом колективу школи, прозвітувалася про дворічну спільну дослідно-експериментальну діяльність з Національним педагогічним університетом ім. М.П. Драгоманова «Університет-Школа» ( інститутом інформатики)

Бондар І.Л., Олексієвець Д.О. молоді спеціалісти-вчителі інформатики школи – демонстрували присутнім впровадження навчально-методичних інформаційних технологій на уроках в старшій школі, а зі створення ситуацій успіху в навчальній діяльності через науково-практичні дослідження за програмою «Intel. Навчання для майбутнього» поділилися учитель світової літератури та російської мови Крик Т.М. та учні 11-А класу.

Практичну частину педагогічної ради «Партнерство в спільній діяльності» провели в комп’ютерних класах з учнями 9-11 класів викладачі вузу.

Intel

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року №494 «Про затвердження Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій» «Сто відсотків на період до 2015 року», наказів управління освіти від 16.09.2009 №280 «Про впровадження програми Intel. Навчання для майбутнього» у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів Шевченьківського району м. Києва 2009-2012 році та листа Р70 № 3031/35-6 від 18.10.2012.

На базі СШ №91 з 25.10.2012 по 31.10.2012 було організовано навчання для керівників дошкільних навчальних закладів Шевченківського району та вчителів школи. Ціль даного навчання: організація безперервного фахового розвитку педагогів на основі сучасних професійних стандартів і вимог, а також індивідуальних потреб кожного.

Успішно засвоїли програму 9 керівників ДН3: 54,130,320,387,419,428,434,543,810 та 10 педагогів школи. Слухачі працювали під керівництвом досвідчених учителів-тренерів-наставників, сертифікованих за цією Програмою у 2010-2012 н.р.

Педагогічний колектив навчального закладу стовідсотково пройшов навчання та впроваджує свої знання в навчально-виконавчий процес.

 

Мета: Формування рівня освіченості яка відповідає світовим стандартам. Сприяти створенню широкого діапазону умов для здобуття якісної освіти кожним учнем. Постійно інформувати про діяльність міністерства освіти, про прийняття рішення та їх наслідки: ініціювати та підтримувати всі форми співпраці педагогів, учнів та їх батьків.

Проведення «Тижнів наук»:
– проведення предметних вікторин, конкурсів;
– конкурси наукових дослідів;
– виставка тематичних газет.

Вечори запитань та відповідей:
– вікторини.

Олімпіади:
– оголошення дат проведення олімпіад;
– оприлюднення результатів.

Мала Академія Наук (МАН):
– засідання предметних комісій;
– відбір і затвердження тем для МАНу.

alt

Захист творчих проектів, робіт:

– консультування індивідуальних творчих робіт дітей;
– виступ на шкільних зборах з творчими проектами та роботами.

Бібліотечні уроки:
– ознайомлення учнів з бібліотечною діяльністю.