Пользовательский поиск
Home

Звіт за 2015-2016 рік

Звіт за 2015-2016 рік можна завантажити ТУТ

 

Об'єднані Краіною Знань!

Наприкінці червня СШ 91 вітала випускників ТОВ"Французький ліцей імені Анни Киівськоі"з нагоди вручення атестатів про повну загальну середню освіту,дипломів про закінчення французькоі програми. Директор ліцею пан Олександр Неделек привітав випускників,подякував за підтримку Управління освіти Шевченківського району,школу-партнера 91,колег-педагогів,батьків. Семеро випускників розпочинали мандрівку до країни знань саме в 91 школі,п'ятеро з них отримали медалі. Тісна співпраця об'єднує навчальні заклади!

 

Останнє оновлення (Четвер, 30 червня 2016, 15:09)

 

Хореографічна студія "Асорті"

20-річчю Конституції Украіни хореографічний колектив СШ 91 "Асорті" присвятив свою перемогу на Міжнародному арт-фестивалі в Болгарії.

Цим літом хореографічна студія "Асорті" приймала участь в Міжнародному фестивалі-конкурсі "Marine Fantasy"- Болгарія, м. Кітен. Кожен рік фестиваль збирає в затишному колі хореографічні колективи різного віку та жанру, котрі мають можливіст обмінятись професійними навичками і продемонструвати свою майстерність. Оцінювало дітей компетентне жюрі: режисери, хореографи та вокалісти. 
Колектив чудово відпочив, приймаючи сонячні ванни та здійснюючи морські прогулянки по узбережжю, побували на майстер-класі по твістингу та аквагримі, приймали участь в конкурсній програмі, отримали незабутні враження від екскурсії по старій частині міста Созополь. 
Колектив повернувся з нагородою, а саме друге місце в номінації народна хореографія на фестивалі "Marine Fantasy".

 



Останнє оновлення (Середа, 29 червня 2016, 22:09)

 

Про переведення учнів

 

CПЕЦІАЛІЗОВАНА   ШКОЛА  І-ІІІ  СТУПЕНІВ № 91

З  ПОГЛИБЛЕНИМ  ВИВЧЕННЯМ  ІНФОРМАТИКИ

НАКАЗ

27.05.2016                                                                                                                №  165

Про переведення учнів

Керуючись:

- Постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»;

- наказом Міністерства освіти і науки України від 14 травня 2015 року № 762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу»;

Н А К А З У Ю:

1. Вважати такими, що засвоїли освітню програму 1-х – 4-х класів, базову середню загальну освіту та переведені до наступних класів:

- з 1-А до 2-А

1. Амосов Єгор Максимович

2. Андрущенко Михайло Олександрович

3. Бернацька Діана В’ячеславівна

4. Беспалов Олександр Андрійович

5. Богданчук Олександр Олександрович

6. Боклан Олександр Євгенович

7. Гайдамака Анна Олександрівна

8. Грінчук Ілля Євгенович

9. Кацюрина Олександр Васильович

10. Клочко Глеб Євгенович

11. Лісняк Олександр Ілліч

12. Новікова Агата Владиславівна

13. Олецький Ігор Олексійович

14. Пісков Кирил Ярославович

15. Сидоріна Анна Олександрівна

16. Сокур Ілля Ілліч

17. Сулик Лев Артемович

18. Тимкован Софія Ігорівна

19. Чертков Роман Володимирович

20. Шульга Анастасія Сергіївна

21. Шумило Михайло Володимирович

- з 1-Б до 2-Б

1. Адаменко Артем Андрійович

2. Герасимова Аюна Володимирівна

3. Грузін Андрій Ів Юрійович

4. Гужевський Кирил Юрієвич

5. Добровольський Кароль Вітальйович

6. Замикула Марія Ігорівна

7. Ігнатенко Ігор Володимирович

8. Ільїн Нікіта Олександрович

9. Калиновська Олександра Василівна

10. Кравченко Владислав Євгенович

11. Кравченко Олексій Костянтинович

12. Крейда Дарія Володимирівна

13. Лютик Анастасія Олександрівна

14. Олещенко Анна Станіславівна

15. Мокровольська Лілія Давидівна

16. Мірошніченко Ніка Валентинівна

17. Піскун Єлизавета Богданівна

18. Плаксін Владислав Вячеславович

19. Пожарова Марія Сергіївна

20. Раскін Давід Дмитрович

21. Сінькова Аліна Олександрівна

22. Сидоренко Анастасія Олександрівна

23. Учакіна Вікторія Дмитрівна

24. Шевченко Георгій Юрійович

- з 2-А до 3-А

1. Батіста Роке Каміло

2. Бойко Єгор Валерійович

3. Бур Арсеній Юрійович

4. Ганночка Владислав Ігорович

5. Грицаєнко Марк Євгенович

6. Грітчин Іван Вікторович

7. Дзявун Ілона Віталіївна

8. Долінський Рафаіль Борисович

9. Дубенко Дар’я Павлівна

10. Заєць Олег Олексійович

11. Кузьмін Артем Сергійович

12. Куприненко Зоріна Артемівна

13. Кухар Денис Володимирович

14. Лаптєва Аліна Миколаївна

15. Мегей Олексій Вадимович

16. Мещерякова Діана Сергіївна

17. Михальский Юрій Сергійович

18. Можаровська Марія Євгенівна

19. Тихонова Єлизавета Олексіївна

20. Урденко Кирило Олександрович

21. Уривська Вероніка Русланівна

22. Холод Максим Дмитрович

23. Хомутецький Євген Вікторович

24. Щербина Владислава Дмитрівна

25. Юхман Михайло Юрійович

26. Яковенко Богдан Олексійович

- з 2-Б до 3-Б

1. Аксьонова Діана Олегівна

2. Бондаренко Кіра Дмитрівна

3. Бучак Лев Тарасович

4. Василенко Мар’я Володимирівна

5. Войток Ксенія Семенівна

6. Волкова Поліна Віталіївна

7. Гулей Радомир Вікторович

8. Дубиківський Ярослав Романович

9. Дубовик Орина Олександрівна

10. Жукова Дар’я Дмитрівна

11. Завальна Ангеліна Сергіївна

12. Крутько Іван Олександрович

13. Кузнєцов Богдан Олегович

14. Лебедюк Григорій Юрійович

15. Лівончик Соломія Ігорівна

16. Павленко Владислав Сергійович

17. Сидоренко Дмитро Володимирович

18. Соколов Нікіта Володимирович

19. Суржок Іван Олегович

20. Турчин Іван Андрійович

21. Шулепова Софія Володимирівна

22. Юрченко Наталія Андріївна

23. Нестерова Олександра Олексіївна

- з 3-А до 4-А

1. Андрєєва Анна Олександрівна

2. Белюга Анна Олександрівна

3. Ваховський Тимофій Віталійович

4. Горобець Анастасія Максимівна

5. Греська Джозеф Юрійович

6. Десятов Ярослав Сергійович

7. Іваненко Андрій Денисович

8. Камишов Кирило Вячеславович

9. Камишова Софія Вячеславівна

10. Кулик Анастасія Олександрівна

11. Литвиненко Ярослав Віталійович

12. Музика Марія Миколаївна

13. Оніщук Соломія Тарасівна

14. Панасенко Олександр Володимирович

15. Півень Маргарита Юріївна

16. Прудникова Антоніна Володимирівна

17. Рижков Кирило Сергійович

18. Ступка Богдан Остапович

19. Тукайло Анна Андріївна

20. Фесун Дмитро Костянтинович

21. Фірман Анастасія Миронівна

22. Халемендик Іванна Сергіївна

- з 3-Б до 4-Б

1. Аббасов Ільфан Ільдиримович

2. Андрущенко Андрій Олександрович

3. Богутдінова Камелія Олександрівна

4. Ганський Віктор Євгенійович

5. Гладун Марія Ігорівна

6. Голод Петро Олександрович

7. Лисенко Олена Володимирівна

8. Матвєєва Анна Віталіївна

9. Михайлюк Аліна Вікторівна

10. Пустова Єва Олександрівна

11. Рубан Микита Григорович

12. Савицький Юрій Володимирович

13. Самсоненко Лада Олегівна

14. Тихонов Микита Олексійович

15. Тодоров Петро Георгійович

16. Шапошнікова Анастасія Павлівна

17. Шевчук Євген Олександрович

- з 4-А до 4-Б

1. Аббасов  Ільтіфат  Ільдиримович

2. Бабенко Олександр Володимирович

3. Батрак Аліна Сергіївна

4. Близнюк Анастасія Сергіївна

5. Верхолаз Артем Олександрович

6. Веселова Каріна Максимівна

7. Дейнеко Максим Анатолійович

8. Донцова Владислава Павлівна

9. Дубиківський Владислав Романович

10. Зарудний Євген Володимирович

11. Ісаєва Анна Ігорівна

12. Каленський Денис Вадимович

13. Козік Нікіта Олегович

14. Лабуренко Олександра Сергіївна

15. Місюна Владислав Русланович

16. Новікова Дар’я Олексіївна

17. Олєйніченко Нікіта Олександрович

18. Олійник Владислав Анатолійович

19. Петрик Єлизавета Олександрівна

20. Сіраков Олександр  Олександрович

21. Тимощук Анна Олександрівна

22. Токар Владислав Дмитрович

23. Тукайло Владислав Андрійович

24. Ушацька Меланія Андріївна

25. Чадаєв Орест Сергійович

- з 4-Б до 5-Б

1. Артюх Влада Тарасівна

2. Бизов Євген Денисович

3. Бобков Володимир Ігорович

4. Бурова Валерія Михайлівна

5. Бусигін Крістіан Сергійович

6. Гладун Остап Дмитрович

7. Голод Олександр Олександрович

8. Григорчук Валерія В’ячеславівна

9. Зінатулліна Поліна Андріївна

10. Ілющенко Іван Денисович

11. Іщук Андрій Олегович

12. Кальник Святослав Євгенович

13. Капанжи Артур В’ячеславович

14. Кириліна Домініка Віталіївна

15. Книжкова Анастасія Сергіївна

16. Конон Аліна Едуардівна

17. Мосендз Маргарита Андріївна

18. Овсянік Вероніка Олексіївна

19. Оксенюк Софія Сергіївна

20. Потапов Нікіта Єгорович

21. Рябий Вадим Станіславович

22. Сарапуха Ярослав Юрійович

23. Шапошнікова Софія Павлівна

24. Швець Андрій Михайлович

25. Шевченко Дмитро Вячеславович

26. Шульжук Богдан Романович

27. Ющук Олександр Петрович

- з 5-А до 6-А

1. Антонюк Єгор Дмитрович

2. Болотов Микита Віталійович

3. Григор`єв Ілля Олександрович

4. Гуменюк Віктор Васильович

5. Дубовик Данило Олександрович

6. Зінін Федір В’ячеславович

7. Капля-Саргасян Ангеліна Ваніківна

8. Карпенко Вікторія Володимирівна

9. Крамар Владислава Сергіївна

10. Красний Ігор Григорович

11. Лабуренко Григорій Сергійович

12. Омельченко Єлизатева Борисівна

13. Прилуцький Данил Олександрович

14. Пушкар Нестор Вікторович

15. Радзевіл Аліна Віталіївна

16. Сіваченко Поліна Геннадіївна

17. Татарчук Юлія Вікторівна

18. Турік Марія Володимирівна

19. Тхор Альбіна Олександрівна

- з 5-Б до 6-Б

1. Близнюк  Марія Сергіївна

2. Бобров Олександр Романович

3. Ганський Андрій Сергійович

4. Грищенко Нікіта Олександрович

5. Гуцкало Дмитро Сергійович

6. Дрозденко Володимир Миколайович

7. Дрозденко Ольга Миколаївна

8. Іваницька Дар’я Сергіївна

9. Клімова Христина Максимівна

10. Кравець Михайло Олександрович

11. Лаптєв Деним Миколайович

12. Мазуренко Катерина Олегівна

13. Максименко Марія Юріївна

14. Мармалєвська Вероніка Володимирівна

15. Носенко Юрій Вікторович

16. Опара Анастасія Ігорівна

17. Пляченко Олександра Олександрович

18. Приємська Гертруда Ігорівна

19. Чернухін Нестор Євгенович

- з 6-А до 7-А

1. Андрєєв Михайло Дмитрович

2. Анісімов Тимофій Сергійович

3. Калиновський  Данило Васильович

4. Клочко Стефан – Теодор Дмитрович

5. Лавренчук  Анастасія Володимирівна

6. Марущенко  Богдан  Володимирович

7. Мещеряков  Дмитро Сергійович

8. Михальський  Денис Сергійович

9. Мішуль Поліна Дмитрівна

10. Омелянчук Володимир Святославович

11. Попелюк Вероніка Русланівна

12. Рудник Єгор Андрійович

13. Рудюк Андрій Віталійович

14. Сидорець Володимир Олегович

15. Сілкін Дмитро Андрійович

16. Титенко Денис Вадимович

17. Тищенко Владислав Юрійович

- з 6-Б до 7-Б

1. Басюк Микита Олегович

2. Гавриленко Петро Вадимович

3. Дарморіс Юрій Петрович

4. Дяченко Анастасія Олександрівна

5. Зарудна Катерина Володимирівна

6. Іванець Михайло Віталійович

7. Кошелюк Іван Сергійович

8. Маркітан Сергій Сергійович

9. Мостова Анастасія Андріївна

10. Носар Олексій Олександрович

11. Стасюк Юлія Сергіївна

12. Танчик Андрій Андрійович

13. Турік Іван Володимирович

14. Халецький Олександр Петрович

15. Чернухіна Олександра Євгенівна

16. Чубар Петро Павлович

17. Шелемін Володимир Петрович

18. Шеметилло Богдан Юрійович

- з 7-А до 8-А

1. Аль-Намрі Амір Махмудович

2. Багрій Вероніка Андріївна

3. Вережак Віталіна Сергіївна

4. Горбун Олександр Миколайович

5. Григор’єв Сергій Олександрович

6. Єгреші Єлизавета Юріївна

7. Жонца Аріна Олександрівна

8. Калюта Олексій Олегович

9. Карвацька Ірина Василівна

10. Корячко Денис Владиславович

11. Ліферова Юлія Романівна

12. Накалюжний Ярослав Ігорович

13. Огнева Марія Михайлівна

14. Панасенко Володимир Володимирович

15. Петрасюк Діана Сергіївна

16. Полісський Артем Платонович

17. Ребристий Володимир Володимирович

18. Самсоненко Михайло Олегович

19. Строганова Анастасія Олександрівна

20. Циктіч Софія Віталіївна

21. Чебаторьов Назарій Володимирович

22. Чуб Микола Богданович

23. Шаповалов Дмитрій Миколайович

 

- з 7-Б до 8-Б

1. Богославець Ірина Юріївна

2. Войтюк Олександра Семенівна

3. Герасимов Максим Володимирович

4. Дрига Костянтин Олексійович

5. Кірішев Микола Михайлович

6. Краєвський Юрій Олександрович

7. Маслова Аліка Олександрівна

8. Пустовий Олександр Олександрович

9. Ратошнюк Владислав Володимирович

10. Рябчук Патрісія Хордівна

11. Савицька Юлія Володимирівна

12. Сокур Анастасія Іллівна

13. Сокур Анна Іллівна

14. Сосюра Аліна Віталіївна

15. Стасенко Андрій Юрійович

16. Стеценко Єлизавета Максимівна

17. Нештенко Денис Олександрович

 

- з 8-го до 9-го

1. Андрюшко Анна Олександрівна

2. Білецький Кирило Максимович

3. Вихор Софія Сергіївна

4. Євсєєв Ілля Олександрович

5. Здебська Юлія Віталіївна

6. Іваницький Артем Сергійович

7. Квітка Дар’я Олександрівна

8. Ковальчук Ростислав Вікторович

9. Корсак Олександр Олегович

10. Кравець Ганна Олександрівна

11. Крейда Олена Володимирівна

12. Олещенко Віталій Станіславович

13. Поліщук Євгенія Юріївна

14. Редько Анастасія Вікторівна

15. Романенко Олег Михайлович

16. Свиридов Сергій Олександрович

17. Сосюра Владислав Вадимович

18. Тарасенко Єлизавета  Валентинівна

19. Хохлова Анастасія Сергіївна

20. Шаповалов Роман Михайлович

21. Шлагов Володимир Денисович

22. Щепетова Софія Володимирівна

 

- з 9-го до 10-го

1. Аваєв Денис Дмитрович

2. Аваєв Єгор Дмитрович

3. Власенко Поліна Євгенівна

4. Гурін Назар Олексійович

5. Гуртовий Ілля Володимирович

6. Єнін Данііл Олександрович

7. Іванець Максим Віталійович

8. Ігнатченко Ольга Олегівна

9. Кіржнер Данііл Дмитрович

10. Кривоножко Віктор Миколайович

11. Мацюпа Анастасія Едуардівна

12. Мірошніченко Давид Максимович

13. Палій Олександра Миколаївна

14. Строкач Володимир Вікторович

15. Сумбадзе Ія Нікоєвна

16. Цицюрський Микола Володимирович

17. Чепело Олександр Анатолійович

18. Шморгун Яна Олексіївна

програму 10того класу ІІІ ступеня навчання та переведені:

- з 10-А до 11-А

1. Вакарюк Олександра Вікторівна

2. Горобченко Олександра Олександрівна

3. Доценко Антон Ігорович

4. Заболотного Володимир Володимирович

5. Ілющенко Олег Денисович

6. Камнєва Ганна Валеріївна

7. Коломієць Дарья-Асенія Дмитрівна

8. Масенко Вероніка Орестівна

9. Масенко Каміла   Орестівна

10. Палієнко Микита Олександрович

11. Петрашко Гордій Олексійович

12. Поліщук Олександра Юріївна

13. Приходько Юлія Валентинівна

14. Радченко Володимир Євгенович

15. Сіваченко Марина Геннадіївна

16. Стасюк Еріка Ігорівна

17. Фаль Лука Хассенович

18. Шахворостова Владислава Дмитрівна

19. Шевчук Анжеліка Олександрівна

 

- з 10-Б до 11-Б

1. Абрамова Валерія Олександрівна

2. Авдєєнко Олександра Андріївна

3. Бизова Тетяна Денисівна

4. Голишкіна Катерина Дмитрівна

5. Гориня Данило Кирилович

6. Завадська Єлизавета Олегівна

7. Ільченко Єлизавета Ігорівна

8. Костенко Олександра Володимирівна

9. Недопекіна Софія Володимирівна

10. Новик Данило Вікторович

11. Орлова Олександра Сергіївна

12. Очковський Єлизар Олександрович

13. Покащевська Віра  Олександрівна

14. Шевченко Дар’я  Олександрівна

15. Щербакова Єва Дмитрівна

16. Ярошенко Валерія Станіславівна

 

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Директор                                                      Т. Крик

Останнє оновлення (Середа, 22 червня 2016, 11:51)

 

Додатковий набір

Оголошується додатковий набір учнів до 10-х класів із технологічним профілем навчання (поглиблене вивчення інформатики 5 годин на тиждень, комп’ютерні технології 1 година на тиждень, англійська мова 3,5 години)

Учням надається можливість вивчення наступних курсів:

1. Курс з економіки (основи менеджменту) 1 година

2. Курс з математики (раціональні функції) 1 година

А також факультативи

1. Практикум правопису із синтаксису Української мови

2. Основи психології. Основи спілкування.

Учні мають можливість прийняти участь у роботі театральної студії «Шанс» та гуртків «Cтеп-боксу» та «Пошук».

Навчання побудоване за програмою «Технології»:

1. Модуль №1. Віртуальний сервер. PHP.

2. Модуль №2. Робота з CMS (створення власного сайту та розміщення його в мережі інтернет на популярних CMS)

3. Модуль №3. Створення ресурсів за допомогою CMS

Вивчення інформатики передбачає:

1. Використання табличного процесора Excel для обробки числових даних.

2. Структури даних (програмування)

3. Пошукові алгоритми

4. NP-повні задачі

5. Використання СУБД Access

6. Технології офісного програмування

7. Основи теорії графів

8. Основи динамічного програмування

Набір проводиться на конкурсній основі (співбесіда з математики та інформатики) за попередньою заявою на співбесіду.

Конкурсні випробування розпочинаються 01.06.2016р. з 10:00 до 13:00

За довідками звертатися: провулок Чеховський,4а, тел. 486-70-83 та 486-15-96